3D RENDERING

DESIGN - BRAND - IDEA

ZAKÁZKOVÉ 3D VIZUALIZACE
FOTOREALISTICKÉ RENDEROVÁNÍ​

Nechcete utrácet za drahý renderovací software?

Jste studio, které potřebuje svým zákazníkům předvést dokonalé ukázky svých prací. Například ukázat jak budou vypadat sleeve etikety na láhvích. Dělat to donekonečna ve Photoshopu, kde stejně nevytvoříte dokonalé metalické barvy a ostatní efekty? Nevyplatí se vám kupovat speciální renderovací program?

Obraťte se na nás, využijte naše zkušenosti. Vaše modely získají skutečný vzhled. Budou mít reálný materiál a světlo. Namontujeme je do reálného prostředí. Kvalitu si zvolíte dle vašich požadavků od jednoduchých náhledů po fotorealistické výstupy. Pracujeme se špičkovým renderovacím softwarem KEYSHOT.

keyshot

Ušetřete drahocený čas pro vaši práci na modelech.

Specializujeme se na renderování designových návrhů, průmyslových produktů, prototypů atd. Jak pro statické účely, jako jsou webové stránky a katalogy, tak pro účely, které vyžadují animace.


S naší službou uvolníte ruce svým designérům, konstruktérům, kteří nebudou přicházet o drahocenný čas. Navíc získáte skvělou přidanou hodnotu při prezentaci svých výrobků zákazníkům. Ušetříte spoustu času a peněz při náhledech na prototypy ještě před jejich fyzickou výrobou.

 

Náš tým designerů a techniků převede Vaše 3D data do reality a vytvoří podklady pro jejich následné využití v katalozích, obchodních prezentacích, webech, pro virtuální realitu, atd.

ABS

JAK POSTUPUJEME:

SPECIFIKACE

Určete, které prototypy nebo produkty potřebujete vyrendrovat nebo požádejte
o nabídku pro speciální projekt

ZADÁNÍ

Pošlete nám Váš požadavek
s připojenými 3D soubory

SCHVALENÍ

Prověříme proveditelnost, zpracujeme kalkulaci a stanovíme možný termín vyhotovení.

ZPRACOVÁNÍ

V dohodnutém termínu obdržíte zpracované 3D vizualizace v požadovaných formátech.

Projekt se statickými rendry

Naši specialisté Vám pomohou jak s jednoduchými požadavky, tak i s komplexnějším řešením, které např. vyžadují ukázat montáž nebo manipulaci s díly.

Projekt s animací

Potřebuje Váš projekt animovaný rendering? Základem je vytvoření kvalitního scénáře, se kterým Vám rádi pomůžeme. Každý projekt s tvorbou animace je specifický, pokud jde o trvání, rozlišení a složitost.

ABS
Přehrát video

Podporované formáty

AUTOCAD, SOLIDWORKS, AUTODESK INVENTOR, SOLID EDGE, CATIA, CREO, Pro/ENGINEER Wildfire, Siemens NX, SKETCHUP, MAYA, AUTODESK 3DS MAX, RHINOCEROS a další 3D formáty

Oboustranná důvěra je samozřejmostí.

Naše společnost se zavazuje nezveřejňovat materiály, které od klienta obdržela v souladu se současnými zákony na ochranu soukromí a o ochraně duševního a průmyslového vlastnictví. Vyhrazujeme si právo za účelem vlastní propagace publikovat renderované vizualizace (v nižším rozlišení, než byly dodané zákazníkům). Také  si vyhrazujeme právo zveřejnit jména zákazníků, kteří službu využili, vždy a výhradně za účelem vlastní propagace. V opačném případě je možné uzavřít dohodu o mlčenlivosti.

keyshot
ABS