Merchant design

DESIGN - BRAND - IDEA

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - KATALOGY - E-SHOP

REKLAMNÍ DÁRKY

Dodáváme reklamní a propagační předměty pro každou příležitost. Navrhneme grafický design potisku reklamních předmětů, zrealizujeme potisk a dodávku přímo k vám. Spolupracujeme se všemi největšími velkoobchodními dodavateli reklamních dárků a neustále hledáme nejvýhodnější nabídky. Nechte to celé na nás, ušetřete tak cenný čas a zbytečné náklady

POTISK, VÝŠIVKA ...

Je mnoho druhů potisku reklamních předmětů. Doporučíme Vám ten nejvhodnější pro zvolený reklamní předmět. Návrh potisku, výroba a kvalita je na nás. Vy dostanete už bezchybný výsledek, kterým budete reprezentovat Vaši firmu.

KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ ZDARMA

TECHNOLOGIE POTISKU

Plošný sítotisk je vhodný pro označení reklamních předmětů z různých materiálů a tvarů. Rotačního sítotisku užíváme pro potisk válcových předmětů. Nejčastěji se používá pro potisk kuličkových per, hrnků, popelníků, skleniček atd.

Technologie transferového tisku je ideální pro potisk textilních materiálů na přírodní bázi i na syntetické tkaniny a jejich směsi. Používáme barvy od nejvýzna-mnějších světových výrobců jako jsou firmy Wilflex, Union Ink nebo QCM.

Tampontiskem se potiskují v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Technologie je vhodná zejména pro rozměrově menší předměty. Jsou to např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné

Tuto potiskovou technologii lze používat na reklamní předměty ze skla a kovů. Je vhodná pro označování sklenic, plaket, nerezových butylek, hrnečků a dalších skleněných a kovových předmětů.

Pro realizaci potisku touto technologií je potřeba vyrobit raznici z tepelně dobře vodivého materiálu ve tvaru motivu loga. Proto se používají se raznice z mosazi. Raznice se po zaplacení stává majetkem zákazníka a může být kdykoli později použita znovu neboť její životnost bývá téměř neomezená.

Laser neboli gravírování laserem je speciální technologie, která využívá laserového paprsku pro gravírování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.

Strojní výšivkou je možné vyšívat loga téměř na jakékoliv textilní výrobky, např. ručníky, tašky, čepice, trička, bundy, atd.

Digitální tisk se používá hlavně pro výrobu kompli-mentek, papírových samolepek (printetiket), potisk butonů a manžet na diáře.

Kompletní sada – výroba krabičky a potisk hrnku.

ABS - DESIGN - BRAND - IDEA
MÁM ZÁJEM O REKLAMNÍ PŘEDMĚTY